Reisverhalen


ATLAS & ZANZIBAR heeft een mooie collectie reisverhalen samengesteld,  geklasseerd volgens continent of land. We bieden op deze site slechts een selectie  van interessante reisverhalen.


Aarzel niet ons even te contacteren (09/220.87.99) of te mailen. We   kunnen u snel vertellen welke titels we van een of andere stad, streek of land beschikbaar of bestelbaar hebben.

 Tips april 2014

In the age of Google Earth, this is a journey through the remaining hidden geographies of the world, from disappearing islands to gutterspaces, invisible cities and floating landmasses. Illustrated throughout with hand-drawn artwork, it will appeal to fans of Iain Sinclair and Robert Macfarlane.


A new enlarged and revised edition of this much praised book.

A selective and authoritative guide to the art and architecture of the world's most visited 'foreign country'.


Reisverhalen Ethiopië / Ghana / Namibië

Reisverhaal Ghana... een reis op het ritme van de drums | Ada Rosman

 

Solitaire

een thuis in de Namibische woestijn